UPJ2W220MHD
UPJ2W220MHD
Part Number:
UPJ2W220MHD
Opis:
CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPJ2W220MHD.pdf2.UPJ2W220MHD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPJ2W220MHD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.630" Dia (16.00mm)
Seria:UPJ
tętnienia prądu:135mA
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-11110
UPJ2W220MHD-ND
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UPJ2W220MHD
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.457" (37.00mm)
Rozszerzony opis:22µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Pojemność:22µF