UPJ1V182MHD6
UPJ1V182MHD6
Part Number:
UPJ1V182MHD6
Opis:
CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPJ1V182MHD6.pdf2.UPJ1V182MHD6.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPJ1V182MHD6 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:35V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.709" Dia (18.00mm)
Seria:UPJ
tętnienia prądu:2.06A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UPJ1V182MHD6
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:34 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.043" (26.50mm)
Rozszerzony opis:1800µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
Pojemność:1800µF