UPJ1J180MED
UPJ1J180MED
Part Number:
UPJ1J180MED
Opis:
CAP ALUM 18UF 20% 63V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPJ1J180MED.pdf2.UPJ1J180MED.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPJ1J180MED z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:63V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.248" Dia (6.30mm)
Seria:UPJ
tętnienia prądu:100mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:17 Weeks
Numer części producenta:UPJ1J180MED
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.098" (2.50mm)
Impedancja:950 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.472" (12.00mm)
Rozszerzony opis:18µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 18UF 20% 63V RADIAL
Pojemność:18µF