UPJ1H151MPD1TD
UPJ1H151MPD1TD
Part Number:
UPJ1H151MPD1TD
Opis:
CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPJ1H151MPD1TD.pdf2.UPJ1H151MPD1TD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPJ1H151MPD1TD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:50V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:UPJ
tętnienia prądu:570mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Cut Tape (CT)
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-11836-1
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UPJ1H151MPD1TD
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:130 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.866" (22.00mm)
Rozszerzony opis:150µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL
Pojemność:150µF