UPJ0J181MED
UPJ0J181MED
Part Number:
UPJ0J181MED
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 180UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPJ0J181MED.pdf2.UPJ0J181MED.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPJ0J181MED z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:6.3V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.248" Dia (6.30mm)
Seria:UPJ
tętnienia prądu:175mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:17 Weeks
Numer części producenta:UPJ0J181MED
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.098" (2.50mm)
Impedancja:600 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.472" (12.00mm)
Rozszerzony opis:180µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 180UF 20% 6.3V RADIAL
Pojemność:180µF