UPB2D101MHD1TN
UPB2D101MHD1TN
Part Number:
UPB2D101MHD1TN
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPB2D101MHD1TN.pdf2.UPB2D101MHD1TN.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPB2D101MHD1TN z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:200V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.630" Dia (16.00mm)
Seria:PB
tętnienia prądu:550mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-4952-3
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:UPB2D101MHD1TN
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.043" (26.50mm)
Rozszerzony opis:100µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Pojemność:100µF