UPA1V182MHD
UPA1V182MHD
Part Number:
UPA1V182MHD
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPA1V182MHD.pdf2.UPA1V182MHD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPA1V182MHD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:35V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.492" Dia (12.50mm)
Seria:UPA
tętnienia prądu:2.499A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-5436
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UPA1V182MHD
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:16 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.476" (37.50mm)
Rozszerzony opis:1800µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
Pojemność:1800µF