Kupować UP0487800L z BYCHPS
Kup z gwarancją
| VGS (th) (Max) @ Id: | 1.5V @ 1µA |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SSMINI6-F1 |
| Seria: | - |
| RDS (Max) @ ID, Vgs: | 12 Ohm @ 10mA, 4V |
| Moc - Max: | 125mW |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | SOT-563, SOT-666 |
| Inne nazwy: | UP0487800LTR |
| temperatura robocza: | 125°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | UP0487800L |
| Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds: | 12pF @ 3V |
| Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs: | - |
| Rodzaj FET: | 2 N-Channel (Dual) |
| Cecha FET: | Logic Level Gate |
| Rozszerzony opis: | Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 50V 100mA 125mW Surface Mount SSMINI6-F1 |
| Spust do źródła napięcia (Vdss): | 50V |
| Opis: | MOSFET 2N-CH 50V .1A SS-MINI-6P |
| Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C: | 100mA |
| Email: | [email protected] |