UMV0J101MFD
UMV0J101MFD
Part Number:
UMV0J101MFD
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusz danych:
1.UMV0J101MFD.pdf2.UMV0J101MFD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UMV0J101MFD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:6.3V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.248" Dia (6.30mm)
Seria:UMV
tętnienia prądu:60mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UMV0J101MFD
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.098" (2.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.236" (6.00mm)
Rozszerzony opis:100µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Pojemność:100µF