UMP1H2R2MDD1TP
UMP1H2R2MDD1TP
Part Number:
UMP1H2R2MDD1TP
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Arkusz danych:
1.UMP1H2R2MDD1TP.pdf2.UMP1H2R2MDD1TP.pdf
Wprowadzenie
Kupować UMP1H2R2MDD1TP z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:50V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.197" Dia (5.00mm)
Seria:UMP
tętnienia prądu:13mA
Polaryzacja:Bi-Polar
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-10254-2
493-10254-2-ND
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:UMP1H2R2MDD1TP
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.079" (2.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.236" (6.00mm)
Rozszerzony opis:2.2µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Pojemność:2.2µF