UMA0G330MDD
UMA0G330MDD
Part Number:
UMA0G330MDD
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 33UF 20% 4V RADIAL
Arkusz danych:
1.UMA0G330MDD.pdf2.UMA0G330MDD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UMA0G330MDD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:4V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.157" Dia (4.00mm)
Seria:UMA
tętnienia prądu:28mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-5935
UMA0G330MDD-ND
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:UMA0G330MDD
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.059" (1.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.236" (6.00mm)
Rozszerzony opis:33µF 4V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 33UF 20% 4V RADIAL
Pojemność:33µF