Kupować UJB0L333THD z BYCHPS
Kup z gwarancją
| napięcie znamionowe: | 5.5V |
|---|---|
| Tolerancja: | -10%, +50% |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Seria: | JB |
| tętnienia prądu: | - |
| Polaryzacja: | Polar |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial, Can |
| temperatura robocza: | -25°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | UJB0L333THD |
| Żywotność @ Temp.: | 1000 Hrs @ 85°C |
| Główny odstęp: | 0.295" (7.50mm) |
| Impedancja: | 200 mOhm |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 1.319" (33.50mm) |
| Rozszerzony opis: | 33000µF 5.5V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Opis: | CAP ALUM 33000UF 5.5V RADIAL |
| Pojemność: | 33000µF |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |