UFG2A470MPM
UFG2A470MPM
Part Number:
UFG2A470MPM
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Arkusz danych:
1.UFG2A470MPM.pdf2.UFG2A470MPM.pdf
Wprowadzenie
Kupować UFG2A470MPM z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:100V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:UFG
tętnienia prądu:190mA
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-15107
UFG2A470MPM-ND
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:17 Weeks
Numer części producenta:UFG2A470MPM
Żywotność @ Temp.:1000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.866" (22.00mm)
Rozszerzony opis:47µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Pojemność:47µF