UEP1H331MHD1TN
UEP1H331MHD1TN
Part Number:
UEP1H331MHD1TN
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Arkusz danych:
1.UEP1H331MHD1TN.pdf2.UEP1H331MHD1TN.pdf
Wprowadzenie
Kupować UEP1H331MHD1TN z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:50V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.630" Dia (16.00mm)
Seria:UEP
tętnienia prądu:460mA
Polaryzacja:Bi-Polar
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UEP1H331MHD1TN
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.063" (27.00mm)
Rozszerzony opis:330µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Pojemność:330µF