UCY2D181MHD3
UCY2D181MHD3
Part Number:
UCY2D181MHD3
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 180UF 20% 200V RADIAL
Arkusz danych:
1.UCY2D181MHD3.pdf2.UCY2D181MHD3.pdf
Wprowadzenie
Kupować UCY2D181MHD3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:200V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.709" Dia (18.00mm)
Seria:UCY
tętnienia prądu:910mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-6958
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UCY2D181MHD3
Żywotność @ Temp.:12000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.846" (21.50mm)
Rozszerzony opis:180µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 180UF 20% 200V RADIAL
Pojemność:180µF