Kupować UCS2V470MHD z BYCHPS
Kup z gwarancją
| napięcie znamionowe: | 350V |
|---|---|
| Tolerancja: | ±20% |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Seria: | UCS |
| tętnienia prądu: | 540mA @ 120Hz |
| Polaryzacja: | Polar |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial, Can |
| Inne nazwy: | 493-14944 UCS2V470MHD-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 20 Weeks |
| Numer części producenta: | UCS2V470MHD |
| Żywotność @ Temp.: | 10000 Hrs @ 105°C |
| Główny odstęp: | 0.295" (7.50mm) |
| Impedancja: | - |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.846" (21.50mm) |
| Rozszerzony opis: | 47µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Opis: | CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL |
| Pojemność: | 47µF |