Kupować UCD3138064ARGCR z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | - |
| Seria: | - |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 19 Weeks |
| Numer części producenta: | UCD3138064ARGCR |
| Rozszerzony opis: | Power Supply Controller Digital Power Controller |
| Opis: | IC DGTL PWR CTLR 64VQFN |
| Obecny - Dostawa: | 105mA |
| Aplikacje: | Digital Power Controller |
| Email: | [email protected] |