Kupować UCC3915PWPTRG4 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 7 V ~ 15 V |
|---|---|
| Rodzaj: | Hot Swap Controller |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 24-HTSSOP |
| Seria: | - |
| Funkcje programowalne: | Circuit Breaker, Current Limit, Fault Timeout |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C |
| Liczba kanałów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | UCC3915PWPTRG4 |
| Przełącznik wewnętrzny (e): | Yes |
| cechy: | Thermal Limit |
| Pins funkcji: | B0, B1, B2, B3, CT, /FAULT, IMAX, /SHTDWN, |
| Rozszerzony opis: | Hot Swap Controller 1 Channel General Purpose 24-HTSSOP |
| Opis: | IC PROG HOT SWAP CTRL 24-HTSSOP |
| Obecny - Dostawa: | 1mA |
| Obecny - Wyjście (Max): | 4A |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |