Kupować UCC3813N-4 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd): | 8.3 V ~ 12 V |
|---|---|
| Napięcie - uruchomienie: | 12.5V |
| Napięcie - Podział: | - |
| topologia: | Boost, Buck, Flyback, Forward |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-PDIP |
| Seria: | - |
| Moc (W): | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Izolacja wyjście: | Non-Isolated |
| Inne nazwy: | 296-11502-5 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 7 Weeks |
| Numer części producenta: | UCC3813N-4 |
| Przełącznik wewnętrzny (e): | Yes |
| Częstotliwość - Przełączanie: | 1MHz |
| Ochrona usterek: | - |
| Rozszerzony opis: | Converter Offline Boost, Buck, Flyback, Forward Topology 1MHz 8-PDIP |
| Cykl pracy: | 49% |
| Opis: | IC REG CTRLR PWM CM 8DIP |
| Funkcje sterowania: | Frequency Control |
| Email: | [email protected] |