Kupować UCC35706DGK z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd): | 8 V ~ 15 V |
|---|---|
| Napięcie - uruchomienie: | 12V |
| Napięcie - Podział: | - |
| topologia: | Boost, Flyback, Forward |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-VSSOP |
| Seria: | - |
| Moc (W): | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Izolacja wyjście: | Isolated |
| Inne nazwy: | 296-11434-5 UCC35706DGKG4 UCC35706DGKG4-ND |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | UCC35706DGK |
| Przełącznik wewnętrzny (e): | No |
| Częstotliwość - Przełączanie: | 1MHz |
| Ochrona usterek: | Current Limiting |
| Rozszerzony opis: | Converter Offline Boost, Flyback, Forward Topology 1MHz 8-VSSOP |
| Cykl pracy: | 93% |
| Opis: | IC REG CTRLR PWN VM 8VSSOP |
| Funkcje sterowania: | - |
| Email: | [email protected] |