Kupować UCC29002DGKR z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 4.375 V ~ 14.25 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-VSSOP |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Inne nazwy: | UCC29002DGKRG4 UCC29002DGKRG4-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | UCC29002DGKR |
| Rozszerzony opis: | Load Share Controller PMIC 8-VSSOP |
| Opis: | IC LOAD SHARE CTRLR ADV 8VSSOP |
| Obecny - Dostawa: | 2.5mA |
| Aplikacje: | Load Share Controller |
| Email: | [email protected] |