Kupować UCC2808APW-1 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd): | 8.3 V ~ 15 V |
|---|---|
| Napięcie - uruchomienie: | 12.5V |
| Napięcie - Podział: | - |
| topologia: | Full-Bridge, Half-Bridge, Push-Pull |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-TSSOP |
| Seria: | - |
| Moc (W): | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Izolacja wyjście: | Isolated |
| Inne nazwy: | 296-11679-5 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 7 Weeks |
| Numer części producenta: | UCC2808APW-1 |
| Przełącznik wewnętrzny (e): | No |
| Częstotliwość - Przełączanie: | 1MHz |
| Ochrona usterek: | - |
| Rozszerzony opis: | Converter Offline Full-Bridge, Half-Bridge, Push-Pull Topology 1MHz 8-TSSOP |
| Cykl pracy: | 49% |
| Opis: | IC REG CTRLR ISO PWM CM 8-TSSOP |
| Funkcje sterowania: | Frequency Control |
| Email: | [email protected] |