Kupować UCC27511AQDBVRQ1 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 4.5 V ~ 18 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SOT-23-6 |
| Seria: | Automotive, AEC-Q100 |
| Czas narastania / spadku (typ): | 8ns, 7ns |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | SOT-23-6 |
| Inne nazwy: | 296-41036-2 UCC27511AQDBVRQ1-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Częstotliwość wejściowa: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | UCC27511AQDBVRQ1 |
| Napięcie logiczne - VIL, VIH: | 1V, 2.4V |
| Typ wejścia: | Inverting, Non-Inverting |
| Typ bramy: | IGBT, N-Channel MOSFET |
| Rozszerzony opis: | Low-Side Gate Driver IC Inverting, Non-Inverting SOT-23-6 |
| Konfiguracja napędzana: | Low-Side |
| Opis: | IC GATE DVR LOW SIDE 1CH 6SOT23 |
| Prąd - szczytowe wyjście (źródło, zlewozmywak): | 4A, 8A |
| Baza-emiter Napięcie nasycenia (Max): | Single |
| Email: | [email protected] |