Kupować UCC2750DWTR z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 5V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 28-SOIC |
| Seria: | - |
| Moc (W): | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Numer części producenta: | UCC2750DWTR |
| Berło: | - |
| zawiera: | DC Current Limiting, Secondary Side Voltage Mode Control |
| Funkcjonować: | Ring Generator Controller |
| Rozszerzony opis: | Telecom IC Ring Generator Controller 28-SOIC |
| Opis: | IC SOURCE RINGER CTRLR 28SOIC |
| Obecny - Dostawa: | 500µA |
| Email: | [email protected] |