Kupować UC2854BDWTR z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 10 V ~ 20 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 16-SOIC |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Inne nazwy: | 296-27148-2 UC2854BDWTR-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Tryb: | Average Current |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | UC2854BDWTR |
| Częstotliwość - Przełączanie: | 80kHz ~ 120kHz |
| Rozszerzony opis: | PFC IC Average Current 80kHz ~ 120kHz 16-SOIC |
| Opis: | IC PFC CTRLR AVERAGE CURR 16SOIC |
| Obecny - Uruchomienie: | 250µA |
| Email: | [email protected] |