Kupować UC2543N z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | - |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 4.5 V ~ 40 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 16-PDIP |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Inne nazwy: | 296-3356-5 |
| temperatura robocza: | -25°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | UC2543N |
| Rozszerzony opis: | Power Supply Controller Power Supply, Supervisor 16-PDIP |
| Opis: | IC 2.5V PWR SUPPLY MON 16-DIP |
| Obecny - Dostawa: | 7mA |
| Aplikacje: | Power Supply, Supervisor |
| Email: | [email protected] |