UBW1C222MHD
UBW1C222MHD
Part Number:
UBW1C222MHD
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Arkusz danych:
1.UBW1C222MHD.pdf2.UBW1C222MHD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UBW1C222MHD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:16V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.630" Dia (16.00mm)
Seria:UBW
tętnienia prądu:1.541A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 135°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UBW1C222MHD
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 135°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:24 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.063" (27.00mm)
Rozszerzony opis:2200µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 135°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Pojemność:2200µF