UBT1H100MPD1TA
UBT1H100MPD1TA
Part Number:
UBT1H100MPD1TA
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Arkusz danych:
1.UBT1H100MPD1TA.pdf2.UBT1H100MPD1TA.pdf
Wprowadzenie
Kupować UBT1H100MPD1TA z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:50V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.315" Dia (8.00mm)
Seria:UBT
tętnienia prądu:90mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UBT1H100MPD1TA
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp:0.138" (3.50mm)
Impedancja:750 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.532" (13.50mm)
Rozszerzony opis:10µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Pojemność:10µF