UAL50-0R25F8
UAL50-0R25F8
Part Number:
UAL50-0R25F8
Opis:
RES CHAS MNT 0.25 OHM 1% 50W
Arkusz danych:
1.UAL50-0R25F8.pdf2.UAL50-0R25F8.pdf
Wprowadzenie
Kupować UAL50-0R25F8 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:-
Rozmiar / Wymiar:1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm)
Seria:UAL
Oporność (Ohm):0.25
Moc (W):50W
Opakowania:Bulk
Package / Case:Axial, Box
Inne nazwy:696-1457
UAL-50-0.25F
UAL-50-0.25F-ND
UAL50-0R25F8-ND
UAL500R25F8
temperatura robocza:-55°C ~ 275°C
Numer części producenta:UAL50-0R25F8
Lead Style:Solder Lugs
Wysokość - Siedzą (Max):0.630" (16.00mm)
cechy:Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Współczynnik awaryjności:-
Opis:RES CHAS MNT 0.25 OHM 1% 50W