Kupować UAL50-0R25F8 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Tolerancja: | ±1% |
|---|---|
| Współczynnik temperaturowy: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) |
| Seria: | UAL |
| Oporność (Ohm): | 0.25 |
| Moc (W): | 50W |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Axial, Box |
| Inne nazwy: | 696-1457 UAL-50-0.25F UAL-50-0.25F-ND UAL50-0R25F8-ND UAL500R25F8 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 275°C |
| element mocowania: | Flanges |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 8 Weeks |
| Numer części producenta: | UAL50-0R25F8 |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.630" (16.00mm) |
| cechy: | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Współczynnik awaryjności: | - |
| Opis: | RES CHAS MNT 0.25 OHM 1% 50W |
| Kompozycja: | Wirewound |
| Okładziny, Typ obudowy: | Aluminum |
| Email: | [email protected] |