UAL5-200RF8
UAL5-200RF8
Part Number:
UAL5-200RF8
Opis:
RES CHAS MNT 200 OHM 1% 7.5W
Arkusz danych:
1.UAL5-200RF8.pdf2.UAL5-200RF8.pdf
Wprowadzenie
Kupować UAL5-200RF8 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:±20ppm/°C
Rozmiar / Wymiar:0.598" L x 0.646" W (15.20mm x 16.40mm)
Seria:UAL
Oporność (Ohm):200
Moc (W):7.5W
Opakowania:Bulk
Package / Case:Axial, Box
temperatura robocza:-55°C ~ 275°C
Numer części producenta:UAL5-200RF8
Lead Style:Solder Lugs
Wysokość - Siedzą (Max):0.335" (8.50mm)
cechy:Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Współczynnik awaryjności:-
Opis:RES CHAS MNT 200 OHM 1% 7.5W