UAL10-20KF8
UAL10-20KF8
Part Number:
UAL10-20KF8
Producent:
Riedon
Opis:
RES CHAS MNT 20K OHM 1% 10W
Arkusz danych:
1.UAL10-20KF8.pdf2.UAL10-20KF8.pdf
Wprowadzenie
Kupować UAL10-20KF8 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:±20ppm/°C
Rozmiar / Wymiar:0.752" L x 0.799" W (19.10mm x 20.30mm)
Seria:UAL
Oporność (Ohm):20k
Moc (W):10W
Opakowania:Bulk
Package / Case:Axial, Box
Inne nazwy:696-1428
UAL-10-20000F
UAL-10-20000F-ND
UAL10-20KF8-ND
UAL1020KF8
temperatura robocza:-55°C ~ 275°C
element mocowania:Flanges
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:UAL10-20KF8
Lead Style:Solder Lugs
Wysokość - Siedzą (Max):0.417" (10.60mm)
cechy:Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Współczynnik awaryjności:-
Opis:RES CHAS MNT 20K OHM 1% 10W