Kupować UA78M08CKVURG3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 8V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 10.5 V ~ 25 V |
| Napięcie - Wypadanie (typowy): | 2V @ 350mA |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-252-3 |
| Seria: | - |
| regulator topologii: | Positive Fixed |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Inne nazwy: | 296-21207-2 |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 125°C |
| Ilość Regulatorów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | UA78M08CKVURG3 |
| Rozszerzony opis: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 8V 500mA TO-252-3 |
| Opis: | IC REG LDO 8V 0.5A TO252-3 |
| Obecny - Wyjście: | 500mA |
| Obecny - Limit (Min): | - |
| Email: | [email protected] |