TVX2A220MAD
TVX2A220MAD
Part Number:
TVX2A220MAD
Opis:
CAP ALUM 22UF 20% 100V AXIAL
Arkusz danych:
TVX2A220MAD.pdf
Wprowadzenie
Kupować TVX2A220MAD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:100V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.315" Dia x 0.669" L (8.00mm x 17.00mm)
Seria:VX
tętnienia prądu:120mA
Polaryzacja:-
Opakowania:Bulk
Package / Case:Axial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Numer części producenta:TVX2A220MAD
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Wysokość - Siedzą (Max):-
Rozszerzony opis:22µF 100V Aluminum Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 22UF 20% 100V AXIAL
Pojemność:22µF