TVX1A101MAD1LS
TVX1A101MAD1LS
Part Number:
TVX1A101MAD1LS
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 100UF 20% 10V AXIAL
Arkusz danych:
TVX1A101MAD1LS.pdf
Wprowadzenie
Kupować TVX1A101MAD1LS z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:10V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.248" Dia x 0.472" L (6.30mm x 12.00mm)
Seria:VX
tętnienia prądu:130mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Axial, Can
Inne nazwy:493-14313-2
493-14313-3-ND
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:19 Weeks
Numer części producenta:TVX1A101MAD1LS
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:-
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):-
Rozszerzony opis:100µF 10V Aluminum Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 100UF 20% 10V AXIAL
Pojemność:100µF