Kupować TRF600-150-R2-B-0.5 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Max: | 250V (600V Int) |
|---|---|
| Rodzaj: | Polymeric |
| Czas Trip: | 3s |
| Grubość (maks): | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.354" L x 0.181" W (9.00mm x 4.60mm) |
| Seria: | PolySwitch®, TRF600 |
| Odporność - post Trip (R1) (maks.): | 17 Ohm |
| Odporność - początkowa (Ri) (min): | 7 Ohm |
| Odporność - 25 ° C (Typ): | - |
| oceny: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial, Disc |
| Inne nazwy: | RF0023-000 TRF600-150R2B0.5 TRF600-150R2B0.5-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | TRF600-150-R2-B-0.5 |
| Główny odstęp: | 0.197" (5.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.492" (12.50mm) |
| Rozszerzony opis: | PTC Resettable Fuse 250V (600V Int) Ih Through Hole Radial, Disc |
| Opis: | POLYSWITCH PTC RESET 0.15A HOLD |
| Obecny - Trip (It): | 300mA |
| Obecny - Max: | 3A |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks): | 150mA |
| Zatwierdzenia: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |