TPS799195YZUR
Part Number:
TPS799195YZUR
Producent:
Opis:
IC REG LDO 1.95V 0.2A 5DSBGA
Arkusz danych:
TPS799195YZUR.pdf
Wprowadzenie
Kupować TPS799195YZUR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:1.95V
Napięcie - Wejście:2.7 V ~ 6.5 V
Napięcie - Wypadanie (typowy):-
Dostawca urządzeń Pakiet:5-DSBGA (1x1.37)
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:5-UFBGA, DSBGA
Inne nazwy:296-34927-2
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:6 Weeks
Numer części producenta:TPS799195YZUR
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.95V 200mA 5-DSBGA (1x1.37)
Opis:IC REG LDO 1.95V 0.2A 5DSBGA
Obecny - Wyjście:200mA
Obecny - Limit (Min):220mA