TO3316-150M
Part Number:
TO3316-150M
Producent:
Tamura
Opis:
FIXED IND 15UH 3.1A 46 MOHM SMD
Arkusz danych:
TO3316-150M.pdf
Wprowadzenie
Kupować TO3316-150M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Rodzaj:-
Tolerancja:±20%
Dostawca urządzeń Pakiet:-
Rozmiar / Wymiar:0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Zastawianie:Unshielded
Seria:TO3316
oceny:-
P @ Częstotliwość:30 @ 100kHz
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Nonstandard
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń:-
Numer części producenta:TO3316-150M
Indukcyjność:15µH
Wysokość - Siedzą (Max):0.209" (5.30mm)
Częstotliwość - Test:100kHz
Częstotliwość - samorezonansowa:20MHz
Rozszerzony opis:15µH Unshielded Inductor 3.1A 46 mOhm Max Nonstandard
Opis:FIXED IND 15UH 3.1A 46 MOHM SMD
DC Resistance (DCR):46 mOhm Max
Aktualna ocena:3.1A