Kupować TMOV34S271M z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie warystora (typ): | 430V |
|---|---|
| Napięcie warystora (min): | 387V |
| Napięcie warystora (maks.): | 473V |
| Seria: | TMOV® 34S |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksymalna V DC: | 369VDC |
| Maksymalna V AC: | 275VAC |
| Numer części producenta: | TMOV34S271M |
| Energia: | 550J |
| Opis: | VARISTOR 430V 40KA SQUARE 34MM |
| Prąd - przepięcia: | 40kA |
| Pojemność @ Częstotliwość: | 4500pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |