Kupować TMA36H-L z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Stan Wyłączony: | 600V |
|---|---|
| Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks): | 1.5V |
| triaka: | Standard |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-220-3 |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | TO-220-3 Full Pack |
| Inne nazwy: | TMA36H-L DK |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | TMA36H-L |
| Rozszerzony opis: | TRIAC Standard 600V 3A Through Hole TO-220-3 |
| Opis: | TRIAC 600V 3A TO-220F |
| Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max): | 3A |
| Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 30A, 32A |
| Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks): | 20mA |
| Konfiguracja: | Single |
| Email: | [email protected] |