Kupować TLV1117-50CDRJRG4 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 5V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 6.4 V ~ 15 V |
| Napięcie - Wypadanie (typowy): | 1.2V @ 800mA |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-SON (4x4) |
| Seria: | - |
| regulator topologii: | Positive Fixed |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 8-WDFN Exposed Pad |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 125°C |
| Ilość Regulatorów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 7 Weeks |
| Numer części producenta: | TLV1117-50CDRJRG4 |
| Rozszerzony opis: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 5V 800mA 8-SON (4x4) |
| Opis: | IC REG LDO 5V 0.8A 8SON |
| Obecny - Wyjście: | 800mA |
| Obecny - Limit (Min): | 800mA |
| Email: | [email protected] |