Kupować TL750M12QKTTRQ1 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 12V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 13 V ~ 26 V |
| Napięcie - Wypadanie (typowy): | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | DDPAK/TO-263-3 |
| Seria: | Automotive, AEC-Q100 |
| regulator topologii: | Positive Fixed |
| Opakowania: | Original-Reel® |
| Package / Case: | TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA |
| Inne nazwy: | 296-27935-6 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Ilość Regulatorów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | TL750M12QKTTRQ1 |
| Rozszerzony opis: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 12V 750mA DDPAK/TO-263-3 |
| Opis: | IC REG LDO 12V 0.75A DDPAK |
| Obecny - Wyjście: | 750mA |
| Obecny - Limit (Min): | - |
| Email: | [email protected] |