TL4050C50QDCKR
Part Number:
TL4050C50QDCKR
Producent:
Opis:
IC VREF SHUNT 5V SC70
Arkusz danych:
TL4050C50QDCKR.pdf
Wprowadzenie
Kupować TL4050C50QDCKR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed):5V
Napięcie - Wyjście (Max):-
Napięcie - Wejście:-
Tolerancja:±0.5%
Współczynnik temperaturowy:50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:SC-70-5
Seria:-
Typ referencyjny:Shunt
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Typ wyjścia:Fixed
Inne nazwy:296-22826-2
TL4050C50QDCKRG4
TL4050C50QDCKRG4-ND
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C (TA)
Hałas - od 10 Hz do 10 kHz:93µVrms
Hałas - od 0,1 Hz do 10 Hz:-
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:TL4050C50QDCKR
Rozszerzony opis:Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SC-70-5
Opis:IC VREF SHUNT 5V SC70
Obecny - Dostawa:-
Obecny - Wyjście:15mA