THS3001HVCDGNR
Part Number:
THS3001HVCDGNR
Producent:
Opis:
IC OPAMP CFA 1.75GHZ 8MSOP
Arkusz danych:
THS3001HVCDGNR.pdf
Wprowadzenie
Kupować THS3001HVCDGNR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±):9 V ~ 37 V, ±4.5 V ~ 18.5 V
Napięcie - Wejście offset:1mV
Dostawca urządzeń Pakiet:8-MSOP-PowerPad
Szybkość narastania:6500 V/µs
Seria:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad
Typ wyjścia:-
temperatura robocza:0°C ~ 70°C
Liczba obwodów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:THS3001HVCDGNR
Zysk Bandwidth Product:1.75GHz
Rozszerzony opis:Current Feedback Amplifier 1 Circuit 8-MSOP-PowerPad
Opis:IC OPAMP CFA 1.75GHZ 8MSOP
Obecny - Dostawa:6.9mA
Obecny - Wyjście / Channel:120mA
Obecny - diagonalna wejściowe:2µA
Amplifier Type:Current Feedback
3dB Pasmo:420MHz