Kupować TC1301A-AAAVUATR z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 3.3V, 2.63V (Reset) |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 2.7 V ~ 6 V |
| Napięcie - Wypadanie (typowy): | 0.104V @ 300mA, 0.15V @ 150mA |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-MSOP |
| Seria: | - |
| regulator topologii: | Positive Fixed |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Ilość Regulatorów: | 2 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 9 Weeks |
| Numer części producenta: | TC1301A-AAAVUATR |
| Rozszerzony opis: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V, 2.63V (Reset) 300mA, 150mA 8-MSOP |
| Opis: | IC REG LDO 3.3V/2.63V 8MSOP |
| Obecny - Wyjście: | 300mA, 150mA |