TAP800J500E
Part Number:
TAP800J500E
Producent:
Ohmite
Opis:
RES CHAS MNT 500 OHM 5% 800W
Arkusz danych:
TAP800J500E.pdf
Wprowadzenie
Kupować TAP800J500E z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±5%
Współczynnik temperaturowy:±150ppm/°C
Rozmiar / Wymiar:2.559" L x 2.362" W (65.00mm x 60.00mm)
Seria:TAP800
Oporność (Ohm):500
Moc (W):800W
Opakowania:Bulk
Package / Case:Box
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C
element mocowania:Flanges
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:14 Weeks
Numer części producenta:TAP800J500E
Lead Style:M5 Threaded
Wysokość - Siedzą (Max):1.280" (32.50mm)
cechy:-
Współczynnik awaryjności:-
Opis:RES CHAS MNT 500 OHM 5% 800W