TA810PW390RJ
TA810PW390RJ
Part Number:
TA810PW390RJ
Producent:
Ohmite
Opis:
RES 390 OHM 10W 5% RADIAL
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
19187 Pieces
Arkusz danych:
TA810PW390RJ.pdf
Wprowadzenie
Kupować TA810PW390RJ z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±5%
Współczynnik temperaturowy:±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:Powerchip®
Rozmiar / Wymiar:1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm)
Seria:Power Chip® TA
Oporność (Ohm):390
Moc (W):10W
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
temperatura robocza:-55°C ~ 180°C
Liczba zakończeń:4
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:TA810PW390RJ
Wysokość - Siedzą (Max):1.020" (25.91mm)
cechy:-
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:390 Ohm ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Opis:RES 390 OHM 10W 5% RADIAL