TA025PW300RJ
TA025PW300RJ
Part Number:
TA025PW300RJ
Producent:
Ohmite
Opis:
RES 300 OHM 25W 5% RADIAL
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
18887 Pieces
Arkusz danych:
TA025PW300RJ.pdf
Wprowadzenie
Kupować TA025PW300RJ z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±5%
Współczynnik temperaturowy:±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:Powerchip®
Rozmiar / Wymiar:2.220" L x 0.240" W (56.39mm x 6.10mm)
Seria:Power Chip® TA
Oporność (Ohm):300
Moc (W):25W
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
temperatura robocza:-55°C ~ 180°C
Liczba zakończeń:4
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:TA025PW300RJ
Wysokość - Siedzą (Max):1.189" (30.21mm)
cechy:-
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:300 Ohm ±5% 25W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Opis:RES 300 OHM 25W 5% RADIAL