Kupować T435-600B z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Stan Wyłączony: | 600V |
|---|---|
| Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks): | 1.3V |
| triaka: | Alternistor - Snubberless |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | D-Pak |
| Seria: | Snubberless™ |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Inne nazwy: | 497-3798 497-3798-5 T435600B |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 15 Weeks |
| Numer części producenta: | T435-600B |
| Rozszerzony opis: | TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 4A Surface Mount D-Pak |
| Opis: | TRIAC ALTERNISTOR 600V 4A DPAK |
| Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max): | 4A |
| Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 30A, 31A |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks): | 35mA |
| Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks): | 35mA |
| Konfiguracja: | Single |
| Email: | [email protected] |