T1210-2R2G
Part Number:
T1210-2R2G
Producent:
Tamura
Opis:
FIXED IND 2.2UH 270MA 3.8 OHM
Arkusz danych:
T1210-2R2G.pdf
Wprowadzenie
Kupować T1210-2R2G z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Rodzaj:Wirewound
Tolerancja:±2%
Dostawca urządzeń Pakiet:1210
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Zastawianie:Unshielded
Seria:T1210
oceny:-
P @ Częstotliwość:45 @ 50MHz
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1210 (3225 Metric)
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń:-
Numer części producenta:T1210-2R2G
Indukcyjność:2.2µH
Wysokość - Siedzą (Max):0.094" (2.40mm)
Częstotliwość - Test:7.96MHz
Częstotliwość - samorezonansowa:170MHz
Rozszerzony opis:2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 270mA 3.8 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
Opis:FIXED IND 2.2UH 270MA 3.8 OHM
DC Resistance (DCR):3.8 Ohm Max
Aktualna ocena:270mA