Kupować T10B140 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - W państwie: | 4V |
|---|---|
| Napięcie - Stan Wyłączony: | 120V |
| Napięcie - Breakover: | 178V |
| Seria: | SIDACtor® |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | DO-201AD, Axial |
| Ilość elementów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 14 Weeks |
| Numer części producenta: | T10B140 |
| Opis: | SIBODTM AX 250A - 140V STD IH |
| Prąd - szczytowa impuls (8 / 20μs): | 250A |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs): | 100A |
| Obecny - trzymaj (Ih): | 150mA |
| Pojemność: | 48pF |
| Email: | [email protected] |